خانه اخبار

هدف از طراحی آزمایشگاهی چیست؟

گواهی
کیفیت خوب آزمایشگاه مبلمان دانشگاه برای فروش
کیفیت خوب آزمایشگاه مبلمان دانشگاه برای فروش
نظرات مشتریان
با تشکر Mytop! اولین بار من برای خرید مبلمان آزمایشگاهی از چین هستم و آنها مشکل حمل و نقل من را با خدمات بسیار حرفه ای حل می کنند

—— چارلی

این بسیار قدردانی است که آنها به من طراحی و تصویری نصب می کنند تا به من برای حل مشکل عایق کمک کنند

—— مارتین

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
هدف از طراحی آزمایشگاهی چیست؟
هدف از طراحی آزمایشگاهی چیست؟

هدف طراحی آزمایشگاهی ایجاد یک آزمایشگاه بسیار کارآمد، جامع و متفکر است. در طراحی آزمایشگاهی، باید فاکتورهایی را که کارایی و ایمنی آزمایشگاهی را تحت تاثیر قرار می دهند، مانند فضا، مبلمان آزمایشگاهی (نیمکت، دیگ بخار، جدول ضد استاتیک، و غیره)، تهویه، روشنایی و غیره به طور کامل در نظر بگیرند. آزمایشگاه ویژه باید استانداردهای ملی برای الزامات طراحی باشد.

آزمایش های آزمایشگاهی باید با توجه به ماژول های عملکردی مورد نیاز و تجهیزات قرار گیرد. و با توجه به توزیع فضایی عقلانیت برای تصمیم گیری در طرح. در همان دیدگاه توسعه باید اندازه فضای آزمایشگاهی را تعیین کند. عوامل متعددی وجود دارد که بر طراحی فضای آزمایشگاهی تاثیر می گذارد، مانند اندازه تعداد کارکنان، روش های تحلیلی و ابزار. آزمایشگاه ها باید انعطاف پذیر باشند، به طوری که کارکنان احساس راحتی می کنند بدون اینکه زباله تولید کنند.
اندازه فضای کاری باید حداکثر تعداد کارکنانی که در همان زمان کار می کنند را تضمین کند. فضای تقسیم شده به موثر باید در منطقه تمیز (دفتر، سالن، اتاق مطالعه)، بافر (مناطق ذخیره سازی، منطقه عرضه، راهرو)، مناطق آلوده (منطقه کار، منطقه شستشو، منطقه ذخیره سازی نمونه) باشد.
اصول اساسی طراحی آزمایشگاه: مردم، مواد، هوا به جریان؛ مناطق تمیز، مناطق بافر، مناطق آلوده به جدا شدن.


در آزمایش، منطقه تعیین شده باید کنترل شود و تعداد پرسنل پرسنل حمل و نقل. در مسیر آزمایشگاهی کنترل نیز باید تعدادی از منطقه تهیه شود، که در آن گیرنده نمونه یا نمونه، پرسنل آزمایشگاهی و بازدیدکنندگان مجاز به ورود به کانال می شود. توسط کارکنان، انتقال اتوماتیک، سیستم های قدرت باد یا سایر سیستم های اتوماسیون، نمونه یا نمونه را حمل می کنند. همچنین باید به طور کامل بین تلفن و زنگ هشدار را به اطلاع یا هشدار (مانند فاجعه، آتش سوزی، نمونه وارد کنید، یا بعضی از آزمایشگاه آن برای کمک و غیره) در نظر بگیرید. این نیز باید نیاز به گسترش آزمایشگاه فضایی آزمایشگاهی طراحی شده برای توسعه بیرونی و یا می تواند منتقل شود، به طوری که برای دیدار با آینده توسعه فضای آزمایشگاهی مورد نیاز برای گسترش است. سیستم های حمل و نقل و شبکه های کامپیوتری برای نمونه برداری یا نمونه برداری و تبادل اطلاعات بین آزمایشگاه ها و واحدهای آزمایشگاهی و بخش ها استفاده می شود. قوانین و مقررات ملی (استانداردهای ملی و استانداردهای صنعت و غیره) تا حد زیادی بر طراحی آزمایشگاه در طراحی آزمایشگاه پیشنهاد شده توسط مقررات مرتبط با معماران تاثیر می گذارد.


قبل از توسعه طرح تخصیص فضایی، تجهیزات پاسخ، تعداد کارکنان، میزان کار، روش های تست و سایر عوامل، تجزیه و تحلیل جامع و فضای مورد نیاز استاندارد را برای ارزیابی و محاسبه سطح خالص و ناحیه ناحیه منطقه، انجام می دهد. ویژگی های ویژه مناطق مختلف برای تعیین فضای مختلف آنها براساس عملکرد و فعالیت های آنها اختصاص می یابد.

میخانه زمان : 2018-01-17 10:21:23 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Guangzhou Mytop Lab Construction Limited

تلفن: 86-20-29895481

فکس: 86-020-62107083

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)